Foto İlkadım

Konum:

Samsun, İlkadım

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi


ARA Whatsapp
Hakkında

Foto İlkadım 

Fotoğrafçılık üzerine sahip olduğum yirmi yıllık tecrübemi, 2016 yılında kurmuş olduğum Foto İlkadım çatısı altında sizinle buluşturuyorum.
Yaşamınızın her döneminde attığınız tüm güzel adımlarda Foto İlkadım olarak sizinleyim. Evlilik hayatına attığınız ilk adım olan nişan ve düğün çekiminizden yeni doğan ve bebek çekimine tüm mutlu ve heyecanlı anlarınızı ölümsüzleştiriyorum.

Sizden hayatınızın en önemli imzasını attığınız düğün gününüzde fotoğraflarınız için düşündüğünüz tüm detayları bana bırakmanızı istiyorum.
Değişen trendlerle birlikte her geçen gün sınırları daha da zorladığım farklı türlerdeki çekimlerimle, sizi en mutlu edecek ve en akılda kalıcı karelere imza atmanın sözünü veriyorum.Özellikler

Samsun’un gizli kalmış cennet köşelerinde çektiğim fotoğraf ve videolarla en doğal duygularınızın yüzünüze yansımasını sağlıyor kısaca size özel düğün doğa çekimleri yapıyorum. Son derece profesyonel olarak yaptığım çalışmalar sonucunda ortaya çıkan karelerinizi sanat tadında sizlere sunuyorum.

Düğününüzden sadece 4 hafta kadar kısa bir süre önce yandaki formu doldurarak benimle iletişime geçerseniz düğününüz için fotoğraf, video ve belgesel çekimlerinizi planlayalım.