Foto Kuzey

Konum:

Samsun, İlkadım

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi

ŞENOL LİKOS

ARA Whatsapp
Hakkında

Foto Kuzey 

2003 yılında, fotoğrafçılığa bir meslek olarak çok genç yaşlarda başlayan kurucumuz Şenol Likos uzun yıllar bu alanda çalışıp sayısız tecrübe edindi. Tüm bu bilgi birikimleri ve deneyimlerini çok daha özgür bir ortamda hayata geçirebilmek içinse 2014 yılında nihâyet kendi yerini açtı ve o günden beri de hız kesmeden hizmet vermeye devam ediyor. Stüdyomuz Foto Kuzey Samsun’un İlkadım ilçesinde bulunuyor ve burada birbirinden yetenekli fotoğrafçılar, kameramanlar ve arka plandaki kurgularla tasarımları yapan uzmanlar olarak iş birliği içerisinde çalışıyoruz.

Çok yönlü bir ekip olarak fotoğrafçılığa dair aklınıza gelebilecek tüm işleri eksiksiz yerine getirebiliyoruz. Fakat bu yazıda biraz daha düğün fotoğrafçılığı yönümüzle alâkalı bilgiler vermek istiyoruz. Bize göre düğün fotoğrafçılığı; birbirini seven ve hayatlarını birleştirmek yolunda adım atan çiftlerin en mutlu günlerini ölümsüzleştirmek istemelerinin bir nişanesidir. Bu sebeple böylesine önemli bir günü ve olayı en iyi şekilde fotoğraflamak da bize düşer diye düşünüyor ve her şeyi eksiksiz kılmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bizimle çalışmayı seçen çiftlerimizle bir araya gelerek tüm beklentilerini, istek ve arzularını öğreniyor; bu doğrultuda planlama yapıyor ve bütçe çıkarıyoruz. Bu aşamada stüdyo çekimi veya dış çekim mi olacağına karar veren çiftlerimizin eğer dış çekim istiyorlarsa mekân seçimlerinde de yardımcı oluyoruz. Şehrimizin tarihi ve doğal güzelliklere sahip pek çok yerinde yaptığımız çekimlerden örnekler gösteriyor, özel bir istekleri varsa onu da gerçekleştiriyor. Dileyen çiftlerimiz için şehir dışı veya yurt dışına da gidiyoruz.


Özellikler

Teknolojiyi takip ederek ekipmanlarımızın hem güncel hem de kaliteli olmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda video çekimleri de yapabiliyor, düğün hikâyesi veya düğün klibi gibi içerikleri de başarıyla hazırlayabiliyoruz. Eğer bizimle çalışmak isterseniz Foto Kuzey Samsun iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcut, arayabilir veya mail de atabilirsiniz.