Meryem Cicerali Haute Couture

Konum:

Samsun, İlkadım

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi


ARA Whatsapp
Hakkında

Meryem Cicerali Haute Couture 

Meryem Cicerali Haute Couture Samsun’da hayallerindeki gelinliği arayan çiftler için hizmetlerini sunuyor. İlkadım’da yer alan Meryem Cicerali en güzel günleri için özel dikim gelinlik arayan çiftlerin tercihi oluyor. Bununla beraber kiralık gelinlik düşünen çiftler için de Meryem Cicerali doğru seçenek. Samsun’da 2 şubesi bulunan firma çiftlere tamamen istedikleri modeli hazırlayabileceği garantisini de veriyor.

Deneyim

2016 yılında kurulan firma sosyal medyadan gelen yoğun talepler doğrultusunda mağazacılığa yöneldi. Meryem Cicerali, 2020’de Samsun Gelinlik Fuarı’na katıldı ve orijinal, şık tasarımlarını Samsun’a sergileme fırsatı buldu. Samsun içinde ek bir şube de açan Cicerali profesyonel ekibiyle gelinleri bekliyor. Siz de düğününüzün en önemli detayını işinde uzman, maharetli ellere bırakmak isterseniz Meryem Cicerali’yi tercih edebilirsiniz.

Meryem Cicerali ağırlıklı olarak helen ve A tipi gelinlik tasarımları hazırlıyor. İsteğe bağlı olarak bohem ve vintage tarz modeller de yapılabiliyor. Ayrıca yarı prenses modeller de Meryem Cicerali’de mevcut. Firmanın yurt dışına bronz renkli gelinlik temin etme imkanı da bulunuyor. Firmada kişiye özel tasarımlar yapılıyor ve her tasarımda gelinin kişiliğine, taleplerine uygun gelinlikler ortaya çıkıyor. 

Meryem Cicerali Samsun’lu gelinler için çeşitli gelin aksesuarlarını da sağlıyor. Bu aksesuarlar arasında gelin tacı, tokası ve duvağı yer alıyor. Böylece çiftler gelinliklerini süsleyecek aksesuarları da aynı firmadan temin etme ve uyum içinde bir görünüme kavuşma şansı elde ediyor. Meryem Cicerali hafta sonları da hizmet veriyor ve çalışan gelinlerin düğünlerine rahatça hazırlanmalarına yardımcı oluyor.

Meryem Cicerali’de gelinlik haricinde bindallı, nişanlık ve abiye de bulunuyor. Ödeme noktasındaysa ücretin bir kısmını önceden ödeme şansınız bulunuyor. Ödemenin kalan kısmı ise düğün 3 aydan sonraysa 3 ay içinde alınıyor. Düğün daha önceyse kalan ödeme gelinlik tesliminde verilebiliyor. Meryem Cicerali ile iletişime geçmek ve fiyat bilgisi almak için sayfadaki formu doldurabilir veya sayfada görebileceğiniz telefon numarasını çevirebilirsiniz.


Özellikler


Samsun Meryem Cicerali Gelinlik özel dikim gelinlik isteyenlere çeşitli modellerle yardımcı oluyor. Buna ek olarak hem satılık, hem de kiralık gelinlik hizmeti de Meryem Cicerali’de bulunuyor. Gelinliğe son hali ister kiralık, ister satılık olsun provalarla beraber tüm detaylar gelinin üstünde denenerek veriliyor. Çiftler arzu ederlerse online dikim seçeneğini de tercih edebilir, süreci görüntülü konuşmalarla ilerleterek zamandan kazanabilirler.