Zer Wedding

Konum:

Samsun, Atakum

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi


ARA Whatsapp
Hakkında

Zer Wedding 

Zer Wedding, 2020 yılından bu yana gelinlerin hayallerindeki gelinliğe kavuşması için hizmet veriyor. Zer Wedding Samsun’da kişiye özel dikimlerimizle sizin için en uygun gelinliğin hazırlanmasını sağlıyoruz. Kaliteden asla ödün vermediğimiz gelinliklerimizde özenli işçilik ve kaliteli kumaşlarla çalışıyoruz ve bu bizi diğer firmalar arasında öne çıkarıyor. Aile ortamında misafirlerinizle sizi ağırlıyoruz ve provalarımızla her detayın içinize sindiğinden emin oluyoruz.

Deneyim

Zer Wedding'de alanında deneyime sahip profesyonel 5 kişilik ekibimizle çalışıyoruz. Deneyimimiz sayesinde titiz ve ince çalışıyoruz. Detayların altında yatan önemin farkındayız ve modellerimizin her bir noktasında özenle çalışarak size hayallerinizin ötesinde bir gelinlik hazırlıyoruz. Gelinliğinize karar verme anından tamamen hazır olana kadar emin ellerde olduğunuzu hissediyorsunuz.

Tasarım / Tarz

Gelinlerin sıkça tercih ettiği Samsun Atakum gelinlikçiler arasında yer alan Zer Wedding, modayı takip eden güncel bir firma. Bu yüzden de farklı tasarımlar ve tarzlarda gelinliklerimiz bulunuyor. Her düğün konseptine uyabilecek gelinlikler üretiyoruz. Helen model, A kesim model, bohem ve vintage modellerinde çalışıyoruz. After party elbisesinin yanında nikah elbisesi de hazırlıyoruz.

Ek Hizmetler

Düğün gününüzde siz güzelliğinizle herkesi büyülerken, güzelliğinize eşlik edecek aksesuarlarınızı da biz sağlıyoruz. Gelinliğinize en uyumlu duvağı hazırlıyoruz. Bunun yanında bolero, gelin buketi, eldiven ve saç aksesuarları gibi ürünlerimizi de gelinliğinizin tamamlayıcıları olarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca, abiye ve bindallı modellerimiz de bulunuyor. Tüm bu detaylara misafirlerinizle karar verdiğiniz provalarınızda da yiyecek ve içecek ikramı yapıyor, sizi evinizdeymişsiniz gibi hissedip rahat etmenizi sağlıyoruz.

Zer Wedding, Samsun’da gelinlikçiler arasında hizmet kalitesi ve yetenekli çalışanlarının dışında müşterileriyle kurduğu yakın ilişkilerle ayrılıyor. Gelinlerimize detaylıca ürünü anlatıyor ve gösteriyoruz. Gelinlerimizin güveni ve memnuniyeti bizim için her şeyden önde geliyor. “Mutluluğunuza yakışan koleksiyonlar” oluşturmayı amaçlıyor ve sizi de davet ediyoruz. Eğer siz de hayalinizdeki gelinliğe kavuşmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bize


Özellikler


Görüşmemizde istediğiniz gelinlik modelini, vücut tipi ve düğün mekanı gibi bilgiler ışığında size en büyüleyici görüntüyü verecek gelinlik hakkında önerilerde bulunuyoruz. Zengin kumaş çeşitleri ve dantel seçenekleri arasından gelinliğinizin detaylarını belirliyoruz. Hazır modellerimizden deneyebileceğiniz gibi özel dikim gelinlikler de hazırlıyoruz. İlk olarak astar provası yapılıyor sonrasında ise tadilar ve provalarla sürecimiz devam ediyor.