Eva Life Düğün Sarayı

Konum:

Samsun, İlkadım

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi

Abdussamet Ayan

ARA Whatsapp
HAKKINDA

Eva Life Düğün Sarayı 

Samsun’da şık ve sade bir kır düğünü hayali kuran çiftlerimize müjde! Samsun’un en göz alıcı ve huzurlu mekanlarından birinde değerli misafirlerinizle birlikte gönlünüzce eğlenebileceğiniz kusursuz davetiniz için sizi Eva Life Düğün Sarayı’na bekliyoruz! İlkadım lokasyonunda aradığınız kır bahçesini keşfetmenize yalnızca bir adım uzaktasınız. Siz de mutlu çiftlerimizin arasına isminizi yazdırmayı unutmayın.

Davet Alanları

Samsun kır düğün salonları içerisinde yer alan Eva Life Düğün Sarayı, yemekli veya kokteyl düzeninde 750 kişiye kadar kapasite sunuyor. Açık havada planlayabileceğiniz şık kır düğününüz için 750 kişiye kadar ferah oturma alanları sunuyoruz. Bahçemizde yer alan parlak zeminiyle geniş dans pistimiz eğlencenizin gözde noktalarından biri oluyor. Beyaz renkli tentelerle kapalı alan da oluşturabiliyoruz.

Dekorasyon

Açık havada bulunan davet alanımızda yeşil çim kaplama zemin tercih ettik. beyaz sütunlarla fon oluşturduğumuz şık nikah masamız çiftimizi ağırlarken, yuvarlak masalarımızda bej renkli masa örtüleri kullanarak misafirlerinize uygun alanlar oluşturuyoruz. Masalarımıza altın rengi napolyon sandalyeler eşlik ediyor. Sütun görüntüsüyle gelin yolunun iki yanında yer alan kaideler üzerinde vazolar içerisinde çiçek buketlerimiz mevcut. Oluşturduğumuz kapalı alanlarımız sayesinde çok yönlü ve hava koşullarına uygun masalarda altın suplalar eşliğinde şık sunumlar gerçekleştiriyoruz.


HİZMETLER

Kır düğünlerini planlama aşamasında çiftlerimize özgür alan bırakarak organizasyon firmasıyla çalışma ve organizasyon sorumlusu hizmeti seçenekleri sunuyoruz.
-Yemekli veya kokteyl eşliğinde planladığınız düğününüzden önce menü tadımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede menüde değişiklikler de gerçekleştirerek damak zevkinize uygun listenizi oluşturabilirsiniz.
-Yemek servisinizi deneyimli kadromuz şık sunumlarla gerçekleştiriyor.
-Işık, ses ve sahne hizmetinizle ilgilenen ekibimiz harika bir eğlence sunarak unutamayacağınız bir düğüne imza atmanıza yardımcı oluyor.
-500 araçlık geniş otoparkımız sayesinde değerli misafirleriniz kolaylıkla park alanı buluyor.

Dekorasyonuyla büyüleyen, geniş alan ve ferah oturma düzenine sahip aynı zamanda da sınırsız hizmet sunan bir mekanda düğününüzü planlamak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin! Samsun kır düğünü fiyatları ve Eva Life Düğün Sarayı hakkında detaylı bilgi almak için yanda yer alan ücretsiz formu eksiksiz olarak doldurmanız bize ulaşmanız için yeterli!