Green Alice Park

Konum:

Samsun, Atakum

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi

Ali Öztürk

ARA Whatsapp
Hakkında

Green Alice Park 

Konuklarınızla doyasıya vakit geçirebileceğiniz, denize sıfır manzarasında harika fotoğraflar çekebileceğiniz ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışabileceğiniz Green Alice Park’a hoş geldiniz! Sektöre girişimizi 2022 yılında gerçekleştirdik, genç ve dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. Böylece bütün trendleri yakından takip edebiliyor, ihtiyaçlarınızı yakından tespit edebiliyoruz. Şehrin en güzel noktasında yer alan Samsun kır düğünü mekanlarından olan işletmemizde sizi de görmek isteriz!

Davet Alanları

Bünyemizde 3 adet farklı davet alanı bulunmakta. 300 kişi kapasiteli kır bahçemiz, doğal güzellikleri ayağınıza getiriyor. 200 kişilik açık havuz başı mekanımız, rahatlatıcı atmosferiyle herkesin favorisi oluyor. 150 kişilik kapalı ana salonumuz ise kır manzarasıyla Samsun’un en güzel detaylarını düğününüze buyur ediyor. Böylece size de sadece gönlünüze göre bir seçeneği tercih etmek kalıyor.

Dekorasyon

10 kişilik yuvarlak masalarımızı, tiffany model sandalyelerimizle eşleştiriyoruz. Masalarımızın üzerlerine serdiğimiz son derece şık masa örtülerimiz sayesinde ortama renk katıyoruz. Salonda romantik bir atmosfer yakalamanın önemini bilen Samsun kır düğün salonlarındanız. Bu sebeple şamdan, mumlar, perdeler ve tüller gibi detaylardan yararlanıyoruz. Bunlarla birlikte salonumuzu çiçeklerle donatıyor, gelin yolu gibi detaylara önem veriyoruz.


Yiyecek / İçecek

15 yıllık tecrübesi bulunan aşçılarımız, leziz yemekler ortaya çıkartıyorlar. Başlangıçtan sonra ara sıcak olarak paçanga ve sigara böreği çeşitlerinden ikram ediyoruz. Ordövr olarak haydari, şakşuka, Arnavut ciğeri, patates kızartması gibi ürünlerle masayı donatıyoruz. Ana yemek ve tatlı ikramımız da bulunuyor. Kokteyl menülerimizde ordövr, tatlı, tuzlu, kurabiye, cips gibi çeşitler sunuyoruz. İçecekler bardakla veya litrelik olarak masalara getiriliyor.

Samsun Atakum’da şehrin en iyi noktasında denize sıfır mekanımızda sevdiklerinizle birlikte üzerinden yıllar geçse de unutamayacağınız vakitler geçirebilirsiniz. Üstelik erken rezervasyonlarda indirim sağlıyor, ödeme seçenekleri konusunda da size destek oluyoruz. Bu güzel gününüz için bizi tercih etmek isterseniz sayfada bulunan iletişim numaralarımızı kullanarak ekibimize ulaşın, Samsun kır düğünü fiyatlarımız konusunda bilgi alın!


Özellikler


Kır düğününüzden önce sizin için örnek bir masa hazırlıyoruz. Böylece detayların zevkinize hitap ettiğinden emin oluyoruz. Bebek bakım odası ve çocuklara özel alan sayesinde ebeveynler rahatça eğlenebiliyorlar. Gelin odamızda hazırlanmanız için uygun atmosferi sağlıyoruz. Ses ve ışık sistemlerini, canlı müzik ve DJ performansına uygun olacak şekilde hazır ediyoruz. 150 araçlık otoparkımızla hizmet vermekteyiz.