Pinpark Kır Düğün Salonları

Konum:

Samsun, Atakum

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi

Murat Pınar

ARA Whatsapp
HAKKINDA

Pinpark Kır Düğün Salonları 

İhtişamlı bir saray görünümüne sahip binamızın içerisinde unutulmaz düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Eğer isterseniz Pinpark Düğün Salonu ailesi olarak sizin mutluluğunuza da şahitlik edebiliriz.

Profesyonel bir çalışan kadrosuna sahibiz her zaman en iyisini sunmayı ve %100 müşteri memnuniyeti kazanmayı kendimize ilke ediniyoruz. Karşımıza çıkan her çiftin farklı bir hikâyesi olduğunun farkındayız. Amacımız masalınızı en güzel şekilde yansıtmak olduğu için önce her ayrıntıyı sizden dinliyor sonrasında ise uygulamaya geçiyoruz. Organizasyon sorumlumuzun önderliğinde planlı ve disiplinli bir şekilde çalışarak her şeyin kusursuz ilerlediği bir süreç yönetiyoruz.

Açık ve kapalı alan hizmetimiz bulunuyor. Böylelikle yılın her mevsimi düğün, kına, söz, nişan, sünnet, parti, balo, toplantı ve davet gibi çeşitli etkinliklere rahatlıkla ev sahipliği yapıyoruz. Yuvarlak masalarımızı şık sandalyelerle çevreleyerek hoş bir ortam oluşturuyoruz. Beyaz renk kumaşlar ve organze tüllerle süslüyoruz. Nikâh kürsünüzü çiçekler, beyaz tüller ve tüylerle donatarak etkileyici bir görünüm sağlıyoruz. Yemekli davetleriniz için usta şeflerin hazırladığı ikramları güler yüzlü servis personellerimiz özel sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. Düğün öncesi menü tadımı yaparak dilerseniz menü listenizde değişiklik yapabilirsiniz. Işık, ses ve sahne hizmeti sağladığımızı belirtmek istiyoruz. Farklı bir organizasyon firması ve fotoğrafçıyla anlaşarak salonumuzun içerisinde hizmet almanıza izin veriyoruz. After party alanımızla da eğlencenizi hız kesmeden uzun saatler boyunca devam ettirebilirsiniz.

Mekânımız hakkında çok daha ayrıntılı bilgi almak, düğün paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Pinpark Samsun iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan Pinpark Düğün Salonu’na ait iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile sağlanabiliyor.