Set Wedding Kır Düğünü

Konum:

Samsun, İlkadım

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi

Gözde Semizoğlu

ARA Whatsapp
HAKKINDA

Set Wedding Kır Düğünü 

Samsun Set Wedding Düğün Salonu 25 yılı aşkın tecrübesiyle hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için hazırlanıyor. 1000 metrekarelik açık alanımız ve 650 metrekarelik kapalı alanımızda tüm sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz bir düğünde çiftlerimizle bir araya gelmek için harekete geçtik. Deneyimli çalışan ve yönetim kadromuz davetinizin her aşamasında ihtiyaçlarınızı karşılamak için görevlerinin başında.

Davet Alanları

Set Wedding Garden Samsun açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alan seçeneğiyle davetlilerin karşısına çıkıyor. Açık alanımızın kapasitesi yemekli düğünlerde ve kokteyllerde 1000 kişi. Yemyeşil çimlerin üzerinde mis gibi bir havada yapacağınız düğün iyi hissettirecek. Kapalı alanımızdaysa 750 kişilik düğün gerçekleştirebiliyoruz. Açılır kapanır tavan sayesinde alanlarımız daha kullanışlı bir hale bürünüyor. After party alanımız düğün sonrası buluşma planlayan çiftlerimiz için iyi bir olanak.

Dekorasyon

Beyaz örtülerle kaplı, renkli çiçeklerle süslenmiş yuvarlak masalarımız ve napolyon sandalyelerimiz sayesinde sade ve şık bir oturma düzeni oluşturuyoruz. Bahçemizde ferfoje gelin yolu sütunlarının ışıltısını görebilirsiniz. Bahçemizin doğallığını yansıtan bambu sehpalarımız ve ahşap isim tabelamız uygun köşelerde yerlerini alıyor. Gelin masamızın etrafını yapay beyaz çiçeklerle renklendiriyor, çubuk şamdanlarımızla taçlandırıyoruz. Genel olarak modern ve abartıya kaçmayan aksesuarlar tercih ediyor, zarif bir dekorasyon oluşturmaya özen gösteriyoruz.HİZMETLER


Park yerine dair kaygılarınıza çözüm olacak 500 araçlık büyük otoparkımızın sizi mutlu edeceğini düşünüyoruz. Düğün öncesi biraz nefes almak isterseniz hazırlık odamızda dinlenebilirsiniz. Davetiniz için oluşturulmuş yemek menümüzü tatmanıza imkan veriyoruz. Farklılık yapılmasını istediğiniz içerikleri değiştirme olanağına da sahibiz. Salonumuz bünyesinde çalışan organizasyon sorumlularımız mevcut fakat organizasyon firması tercih etmekten yanaysanız bunu da anlayışla karşılıyoruz. Işık, ses ve sahne hizmetlerinde teknik altyapısı güçlü olan sistemleri kullanmak konusunda duyarlı davranıyoruz.

Samsun kır düğün mekanları içerisinde sahip olduğumuz vizyon ve buna bağlı olarak kaliteli hizmet sunmaya gayret göstermemiz davetlilerimizin dikkatini çekiyor. Deniz kenarında oluşumuz konuklarımız üzerinde hayranlık uyandıran ayırt edici bir özelliğimiz. Siz de deniz manzarasını doyasıya seyretmek isterseniz yukarıda yer alan iletişim formunu doldurarak ya da iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.