Blue Dolphin Otel

Konum:

Samsun, Atakum

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi

Murat Kalaycı

ARA Whatsapp
Hakkında

Blue Dolphin Otel 

Blue Dolphin Otel Samsun düğün salonları arasında kapılarını açıyor. Atakum, Atakent sahilinde hizmet veren Blue Dolphin düğününü kaliteli bir otelde yapmak isteyen çiftleri bekliyor. Deniz manzarası gören davet alanımızda düğününüzü gerçekleştirebilir, sahilin ferah havasında evlenebilirsiniz. Otelimizde yemekli veya yemeksiz düğünler düzenleyebiliyor, istediğiniz tüm konseptleri uygulayabiliyoruz. Mekanımızda konaklama imkanı da olduğundan şehir dışından gelen davetlilerinizi otelimizde ağırlayabiliyoruz.

Davet Alanları

Otelimizde 1 adet davet alanıyla hizmet veriyoruz. Davet alanımızın tavanı tamamen açılır kapanır olduğundan isterseniz açık havada, isterseniz de kapalı alanda düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. Salonumuzun açılır kapanır tavanı yağışlı hava koşullarında da düğününüze devam etmenize fırsat sağlıyor. Plaj ve doğa manzaraları davet alanımız yemekli düzende 400 ila 500 misafiri aynı anda ağırlayabiliyor.

Dekorasyon

Blue Dolphin Otel olarak düğün salonumuzda beyaz renge ağırlık verdik ve sade, şık bir ambiyans yarattık. Boydan boya camla kaplı olan davet alanımız mekanımızın çevresindeki güzel manzarayı izlemenize de olanak sunuyor. Salonumuzdaki platforma nikah masanızı kuruyor, tül ve çiçek detaylarıyla konseptinize uygun olarak süslüyoruz. Oturma düzenindeyse uzun masalardan ve beyaz renkli sandalyelerden yararlanıyoruz. Müzisyenler veya orkestralar için sahnemiz de bulunuyor.Özellikler


Atakum düğün salonları içinde hizmet veren otelimizde yemekli veya kokteyl konseptli düğünler düzenleyebiliyoruz. Aynı zamanda yemeksiz düğün alternatifimiz de bulunuyor. Yemekli bir düğün planlıyorsanız otelimizin catering ekibiyle menülerinizi hazırlıyoruz. Menüde değişiklik yapmak isterseniz düğünden önce bu isteğinizi bize iletebilirsiniz. Hazırlanan yemekleri de otelimiz personeliyle biz servis ediyoruz. Otelimizin organizasyon sorumlusu da hem düğünden önce, hem de düğün sırasında yanınızda oluyor.

Düğününüzün tüm detaylarını ölümsüzleştirmek için sizi anlaşmalı fotoğrafçımızla tanıştırıyor, profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini almanızı sağlıyoruz. Salonumuzun sahnesini sizin için hazırlıyor, ışık ve ses sistemleriyle hazırlıkları tamamlıyoruz. Mekanımızda yer alan projeksiyon sistemiyle seçtiğiniz fotoğraflardan slayt gösterisi de yapabiliyoruz. Düğünden sonra da çiftlerimizi özel balayı odamızda misafir etme imkanımız bulunuyor.

Turizm ve otelcilik deneyimiyle kapılarını açan Blue Dolphin Otel konuklarınızı deneyimli ekibiyle karşılıyor. Şehir dışından gelen davetlileriniz için konaklama imkanı da sunan otelimizi Atakent Sahil’de, Orjin Cafe’nin bulunduğu sokakta görebilirsiniz. Blue Dolphin Otel Samsun düğün fiyatları için aşağıda görebileceğiniz iletişim bilgilerimizle bize ulaşabilirsiniz. Size ulaşmamızı isterseniz yan taraftaki fiyat teklifi al formunu doldurabilirsiniz.