Kadhırga Hotel

Konum:

Samsun, Atakum

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi

Melike Aydemir

ARA Whatsapp
HAKKINDA

Kadhırga Hotel 

Samsun’un en güzel bölgelerinden biri olan Atakum’da bulunan Kadhırga Hotel, kaliteli konaklama hizmetinin yanında, şimdi de davet ve organizasyonlar için konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Bu bölgede faaliyet gösteren oteller arasında kendini belli eden, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerinin memnuniyetini sağlayan ve merkezi bir konumda bulunan Kadhırga Hotel, düğünleriniz için ideal bir otel olma özelliğine sahip. Neden mi?

- Düğün ya da diğer etkinliklerinizi düzenleyebileceğiniz hem kapalı hem de açık alanımız bulunuyor. Mevsim koşullarına ya da isteğinize göre belirlediğiniz alanımızın süsleme hizmetini, bu işi profesyonel olarak yapan bir organizasyon firması aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Süsleme, masa sandalye giydirme ve aksesuar temini gibi hizmetler sayesinde, Kadhırga Hotel Atakum hayallerinizdeki düğünlerin adres olacak!
- Yemekli ve yemeksiz bir düğün için uzman aşçılarımızın bulunduğu mutfağımızı tercih edebiliyorsunuz. Geniş kapsamlı mutfağımızda size özel lezzetler sunabiliyor, alternatif menüler hazırlayabiliyoruz.
- Kadhırga Hotel olarak, çevre oteller ile kıyaslandığımızda konuklarımızı çok daha uygun fiyatlar ile ağırlayabiliyoruz. Fiyat politikası olarak sizleri düşünüyor, mutluluğunuzu verdiğimiz kaliteli hizmetin yanında fiyatlarımızla da sağlamaya çalışıyoruz.
- Düğününüzden hemen önce çiftlerimiz ya da misafirleri otelimizde konaklamak isterlerse; toplamda 40 oda ve 75 kişi kapasitesi ile faaliyet gösteriyor. Bu odaların 21’i standart, 16’sı double, 2’si triple ve 1’i süit oda özelliği taşıyor. Hem zevklerinize hem de cebinize göre istediğiniz odayı seçebiliyorsunuz. Çiftlerimiz şık bir düğünden sonra balayı tatili olarak otelimizi tercih ederlerse, farklı sürpriz ve fırsatlarımızla da yanlarında oluyoruz.
- Sadece düğünlerde değil, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, açılışlar, iş yemekleri, şirket toplantıları, davet ve resepsiyonlar, kurumsal etkinlikler gibi tüm özel gecelerde bizi tercih edebiliyorsunuz. Uygun altyapımız ve deneyimli ekibimiz ile bu gecelerin altından başarıyla kalkacağımızdan eminiz.

Tüm bu bilgiler ışığında bizi tercih etmek ve hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.