Beyaz Saray Altınkum

Konum:

Samsun, Atakum

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi

Bahadır Çapan

ARA Whatsapp
Hakkında

Beyaz Saray Altınkum Hakkında
Samsun Atakum düğün salonları içinde yer alan Beyaz Saray Altınkum 2017’den beri hizmet veriyor. Bir sezonda 150 ila 160 düğün yapan deneyimli organizasyon ekibimizle sizi düğün salonumuza bekliyoruz. Mekanımızda hem açık hem de kapalı davet alanı bulunduğundan çiftleri istediği konsepti seçebiliyorlar. Deniz ve doğa manzarasıyla dikkat çeken mekanımızda yemekli ya da kokteyl konseptli düğünler organize edebiliyoruz.

Davet Alanları
Beyaz Saray Altınkum’da 3 adet davet alanı mevcut. Salonumuzda bütün davet alanlarımızın kendine ait girişi bulunuyor.
-Açık davet alanımızda 800 kişilik düğünlere ev sahipliği yapıyoruz. Oldukça geniş bir alan üzerine kurulu olan bahçemizde sizi yeşillikler ve doğal güzelliklerle karşılıyoruz.
-64 metrekare büyüklüğündeki, yüksek tavanı ferah kapalı alanımızdaysa 500 kişilik düğünler gerçekleştirebiliyoruz.
-Açılır kapanır tavanlı teras bölümümüzde de 500 kişilik kapasiteyle faaliyet gösteriyoruz.

Dekorasyon
-Kır bahçemizi bohem dekorlarla süslüyor, açık alanımızın yeşilliklerle kaplı doğal atmosferini ahşap ve tül dekorlarıyla destekliyoruz. Gelin yolunu ahşap iskelet üzerine yerleştirdiğimiz tüllerle hazırlıyoruz. Ayrıca makrome iplerle süslü gelin tagımız da sizi bekliyor. Oturma düzenindeyse yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler kullanıyor, sandalyelerimizi tüllerle giydiriyoruz. Masalarımızı da çiçeklerle ve şamdanlarla dekore ediyoruz.

-Terasımızdaysa beyaz öne çıkıyor. Burada nikah masanızı kumaşlarla süslü bir arka plan önüne yerleştiriyoruz. Yuvarlak masalarımızı ziyafet düzende yerleştirdikten sonra şamdan ve çiçek süslemeleriyle güzelleştiriyoruz. Napolyon model sandalyelerimizi de tül giydirmeleri süslüyor.

-Kapalı alanımız tavanda kullanılan gökyüzü kaplamasıyla dikkat çekiyor. Ferah bir ortama sahip olan kapalı salonumuzda ağırlıklı olarak beyaz kullandık. Burada gelin yolunu beyaz sütunlarla hazırlıyor ve sütunlarımızı gold renkli şamdanlarla süslüyoruz. Yuvarlak masalarımız ve kumaşlarla giydirilmiş beyaz sandalyelerimiz de bu salonda sizi karşılıyor.


Özellikler


Çiftimiz isterse organizasyon hizmetini bizden alabilir veya dışarıdan getirebilir. Ses, ışık ve sahne sistemleri de firmamız tarafımızdan sağlanıyor. Ayrıca fotoğrafçı ve müzisyen de bizim tarafımızdan temin ediliyor. Çiftler arzu ederse müzik hizmetini dışarıdan alabilirler. Mekanımızda 2 ayrı gelin odası ve kapalı alanda havalandırma sistemi bulunuyor. Samsun Altınkum Beyaz Saray Düğün Salonları’nda çifte istedikleri menüleri de hazırlıyoruz.

Yiyecek / İçecek
Mekanımızda isteğe göre ana yemekli veya kokteyl içerikli menüler çıkarabiliyoruz.
-Yemekli menülerimize ordövr tabağıyla başlıyor ve beyaz/kırmızı etli ana yemeklerle devam ediyoruz. Sunumlarımız kişi başı tabak şeklinde oluyor.
-Kokteyl menüsünde kuru pasta, yaş pasta ve dondurma servis ediliyor.

Samsun düğün salonlarından Beyaz Saray Altınkum’da ödemeleri kapora sistemiyle alıyoruz. Ayrıca erken anlaşmalarda ve peşin ödemelerde indirim de sağlayabiliyoruz. ‘’Rüya gibi bir aşk hikayesine eşlik etmeye hazır mısınız?’’ sloganıyla misafirlerini bekleyen mekanımızla çalışmak için telefon numaramızı arayabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formundaki gerekli yerleri doldurup bize göndererek de istediğiniz bilgileri