Marina Düğün Salonu Ve Eğlence Merkezi

Konum:

Samsun, Atakum

Kapasite:

-

Fiyat Aralığı:

-

Üyelik Durumu:

Aktif

Google Puanı:

4.5

Düğünsenin Puanı:

4.8

Yetkili Kişi


ARA Whatsapp
Hakkında

Hayalini kurduğunuz deniz manzaralı düğün için Marina Düğün Salonu doğru tercih!

Biraz kendimizden bahsetmek isteriz: Düğün sektöründeki tecrübemiz ile yıllardır Samsun’da hizmet veriyoruz. Misafirlerimizin isteklerini önemsiyor, elimizden geldiğince mutlu bir gece geçirmelerini sağlıyoruz.

Dilerseniz sunduğumuz hizmetler hakkında önemli detaylardan bahsedelim! Oturma düzeninde düzenleme yaptığımızda salonumuzda 1000 kişiye kadar düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Bunun yanı sıra geniş dans pistimiz sayesinde doyasıya eğlenmenizi sağlıyoruz. Salonumuz geniş bir alana sahip olduğu için hem konuklarınız hem de çalışanlarımız düğün esnasında rahat hareket alanına sahip. Konforunuz için masaları sekiz kişilik, birbirinden uzak, yuvarlak masalar olarak düzenlemeyi tercih ettik.

Özellikler

Kullandığımız dekor ve süslemelerle, salonumuzda zarifliği ve şıklığı aynı anda bulabileceksiniz. Gümüş ve pembe renk tonlarından oluşan dekorasyonumuz ile yüzünüzü gülümseteceğiz. Yine masalarda kullandığımız gümüş rengi süslemeleri olan şamdanlar romantik bir hava oluşturacak. Mekân düzenlemelerinde çiçeklere de yer veriyoruz. Mutlu bir yolculuğa başlayacağınız yol üzerinde de çiçekler bulunuyor. Bu sayede bütün detayları ile dikkat çekecek bir davet alanı ile konuklarınızı karşılıyoruz.

Bildiğiniz gibi eğlenceli bir düğünde olmazsa olmazlardan biri de kaliteli müziktir. Anlaşmalı olduğumuz orkestralardan birini tercih edebilir, istediğiniz orkestra veya müzisyeni getirebilirsiniz. Müzik sistemleri salonda doğru şekilde konumlandırılıyor. Böylelikle konuklarınıza daha iyi bir müzik deneyimi sunuyoruz.